پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جشن ویژه نیمه شعبان در بلوار پیامبر اعظم برگزار شد.
بازدید : 273 18 ارديبهشت 1397 10:45 شماره :48737
برپایی ایستگاه فرهنگی انتظار سبز
جشن ویژه نیمه شعبان در بلوار پیامبر اعظم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم، جشن‌ ویژه نیمه شعبان با برپایی ایستگاه فرهنگی انتظار سبز با موضوع سرزمین زیبای امام زمان در بلوار پیامبر اعظم(حرم – جمکران) برگزار ‌شد.

 

ایستگاه فرهنگی انتظار سبز با حفظ وجه بارز مردمی بودن جشن های نیمه شعبان، به همت هئیت خادم الحسین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم از نماز ظهر و عصر روز قبل از نیمه شعبان تا نماز مغرب و عشا روز نیمه شعبان با هدف ارایه خدمات فرهنگی و پذیرایی از زایرین و مجاورین مسجد مقدس جمکران با هدایا و نذورات همکاران و خیرین برپا گردید.

ایستگاه انتظار سبز با داشتن غرفه فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان با عنوان سرزمین زیبای امام زمان تلاش کرد تا در قالب نقاشی، رنگ آمیزی و طراحی فضا سبز، سعی نمود ضمن برقراری ارتباط عاطفی کودکان و نوجوانان با وجود مبارک حضرت ولی عصر(عج) آن ها را بیشتر با مفاهیمی همچون آمادگی محیطی برای ظهور آن حضرت آشنا کند، که با استقبال بسیار خوبی از سوی زایرین مواجه گردید.

این ایستگاه که در مسیر پیاده­ روی زایرین مسجد مقدس جمکران و به فاصله کمتر از 1500 متر از مسجد قرار داشت توانست پذیرای بیش از 15000 نفر از زائرین و مجاورین این مکان مقدس باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :