پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دیدار نوروزی رئیس مجلس و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم
بازدید : 310 16 فروردين 1397 11:35 شماره :48042
دیدار نوروزی؛
دیدار نوروزی رئیس مجلس و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم

دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم و جمعی از مسئولان استان دیدار کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم، دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی صبح دیروز به مناسبت فرا رسیدن سال جدید با مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم و جمعی از مسئولان استان دیدار و گفت وگو کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در این دیدار با اشاره به اینکه باید شرایط داخلی کشور را به درستی ترسیم و درک کرد، گفت: باید بستر سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاران تسهیل کنیم تا با ایجاد رغبت در این حوزه معضلات و مشکلات حل شود.

علی لاریجانی با اشاره به اینکه تمام بخش های کشور باید پشتیبان سرمایه گذاران باشند، اظهار کرد: باید قوانین این عرصه را تسهیل کنیم تا سرمایه گذاران احساس کنند همه قوا پشتیبان آنها هستند.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون فشارهای بیرونی وجود دارد، لذا باید با مقاوم سازی و سرمایه گذاری داخلی این فشارها را کاهش دهیم.

در ادامه سید محمدتقی سجادی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گزارشی از اقدامات صورت گرفته ی این اداره کل در سال 96 ارایه داد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :