پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - همگان باید در حراست از منابع طبیعی مشارکت کنند
بازدید : 258 23 اسفند 1396 10:32 شماره :47793
دبیر دومین جشنواره هنر و طبیعت:
همگان باید در حراست از منابع طبیعی مشارکت کنند

دبیر دومین جشنواره هنر و طبیعت با بیان اینکه همگان در راستای حراست از منابع طبیعی مشارکت داشته باشند، مطرح کرد: امیدواریم بتوانیم از ظرفیت‌های مختلف مردمی در راستای تحقق این هدف استفاده کنیم.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم، مجتبی مهدوی عصر دیروز در مراسم اختتامیه دومین جشنواره هنر و طبیعت که در سالن همایش‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم برگزار شد، با اشاره به اینکه فرهنگ محدود به باورهای دینی نیست، اظهار کرد: همه آفاق و هستی نمایش‌گر جلوه‌ای از هنر و بازتاب‌دهنده هنرنمایی خداوند متعال است.
وی با تاکید بر اینکه افراد و نهادهای مختلفی در این جشنواره مشارکت داشته‌اند، تصریح کرد: برخی از نهادها که باید متولی حمایت از محیط زیست باشند در این جشنواره حضوری کم‌رنگ داشته و برخی از نهادها نیز هیچگونه مشارکتی نداشتند.

دبیر دومین جشنواره هنر و طبیعت و مدیر مسئول مؤسسه فرهنگی اقالیم احساس خاطر نشان کرد: اینکه برخی دستگاه ها که باید در حوزه پیشگیری و جلوگیری از آسیب‌های محیط زیست پیشگام باشد، در شمار مشارکت کنندگان جشنواره هنر و طبیعت نیستند، جای تأسف بسیاری دارد.وی با بیان اینکه همگان بایستی در راستای حراست از منابع طبیعی مشارکت داشته باشند، گفت: امیدواریم بتوانیم از ظرفیت‌های مختلف مردمی در راستای تحقق این هدف استفاده کنیم.
انتهای پیام

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :