پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - در نشست صمیمی مدیر کل با فرزندان شاهد و ایثارگر اداره کل مطرح شد.
بازدید : 306 4 دی 1396 12:3 شماره :45572
تلاش صادقانه، خدمت بی منت
در نشست صمیمی مدیر کل با فرزندان شاهد و ایثارگر اداره کل مطرح شد.

با ارایه تلاش صادقانه و خدمت بی منت با افتخار راه پدرانمان را ادامه خواهیم داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم ، عصر دیروز در نشست صمیمی سیدمحمدتقی سجادی مدیر کل منابع طبیعی با فرزندان شاهد و ایثارگر که به منظور آشنایی با دیدگاه ها و نظرات ارزش مدارانه فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در اداره کل در خصوص ارتقا سطح خدمات به آحاد مردم  برگزار گردید، علی شایسته نسب فرزند شهید رجبعلی شایسته نسب با بیان این مطلب که عملکرد ما  فرزندان شاهد و ایثارگر در ابتدا بایستی همانند سایر کارکنان در محیط کاری و شغل تخصصی مورد ارزیابی و سنجش قرار گیرد اما فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در دستگاه های مختلف خواسته و ناخواسته زیر سایه مفاهیم ارزشمند شهادت و ایثار و در محیط های جنگی مورد قضاوت قرار می گیرند و در نهایت عملکرد نامطلوب یک فرد یا چند فرد به کل آن جامعه بسط داده نشود.

 
وی در ادامه خطاب به سایر فرزندان شاهد و ایثارگر گفت: از این موضوع نمی توان گله کرد چرا که، این عناوین دارای ارزش بسیار بالایی است پس با تلاش صادقانه و همتراز این ارزش ها موجب مخدوش شدن این مفاهیم نگردیم.


 

ابوالفضل عباسی فرزند شهید منصور عباسی با اشاره به تلاش برخی از فرزندان شاهد و ایثارگر همکار برای ارتقا سطح علمی و کارآمدی خود گفت: برخی از فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در اداره کل با وجود داشتن شرایط استفاده از آموزش ضمن خدمت و تحصیل در دانشگاه های معتبر، با حضور در دانشگاه های علمی- کاربردی و انتخاب این شیوه آموزش، تلاش می کنند تا ضمن تداوم ارایه خدمات مورد نیاز مردم، سطح علمی و کارآمدی خود را ارتقا دهند.

 
 
محمدجواد ابراهیمی فرزند جانباز بودن را افتخار خود دانست و اظهار داشت: ما خود را به انقلاب اسلامی و ارزشهای آن متعهد می دانیم از این رو با تلاش صادقانه و خدمت بی منت سعی می کنیم در راه پدرانمان گام برداریم 
 

یعقوب رونده فرزند شهید مروت رونده با اشاره به شان و جایگاه خانواده های شاهد و ایثارگر در انقلاب اسلامی گفت: امید است در دوره جدید فعالیت نماینده ی شهدا و ایثارگران اداره کل ایشان تنها نماینده افراد شاغل در اداره کل نبوده بلکه به منظور تکریم مراجعه کنندگان شاهد و ایثارگر که متقاضی خدمات این اداره کل هستند تسهیل گری نماید.

یعقوب رونده در ادامه گفت: برخی از مطالبات شاغلین فرزندان شاهد و ایثارگر همانند سایر شاغلین است و طرح این مطالبات توسط این افراد نبایستی خواسته یا ناخواسته به عنوان یک امتیار ویژه یا ویژه خواهی محسوب گردد.


 
 

سجادی با تکریم از دیدگاه های بیان شده توسط فرزندان شاهد و ایثارگر اداره کل ابراز داشت: فرزندان شاهد و ایثارگر امین نظام و انقلاب هستند و برای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و مولفه های آن در جمهوری اسلامی سزاوارترند.

مدیرکل منابع طبیعی در پایان گفت: امید است شاغلین دستگاه های دولتی که افتخار فرزندی شهید و ایثارگر را دارند با ارتقای سطح علمی و کارآمدی خود بتوانند شایستگی حضور در پست های مدیریتی را احراز و موجبات توسعه  و بالندگی بیشتر این ارزش ها را فراهم نمایند.

 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :