پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برگزاری نشست صمیمی مدیرکل با همکاران خانم
بازدید : 485 29 آذر 1396 8:3 شماره :45437
به مناسبت هفته عفاف و حجاب:
برگزاری نشست صمیمی مدیرکل با همکاران خانم

به مناسبت هفته عفاف و حجاب نشست صمیمی مدیرکل با همکاران خانم برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم، به مناسبت هفته عفاف و حجاب نشستی با حضور سید محمدتقی سجادی مدیر کل ، نماینده ولی فقیه، معاون برنامه ریزی ، فرمانده پایگاه بسیج و همکاران خانم در محل دفتر مدیر کل برگزار شد.

در این نشست سید محمدتقی سجادی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با اشاره به لزوم استفاده از  ظرفیت همکاران خانم در پست های مدیریتی گفت: نظم و دقت دو شاخصه ی بارز بانوان است که می بایستی از این ظرفیت  به خوبی استفاده کرد.

وی افزود: بانوان این اداره کل نسبت به میانگین اداره از سطح تحصیلات بالاتری برخوردارند که ضروری است از این فرصت و ظرفیت موجود استفاده بیشتری گردد.

حجت الاسلام احمدی نماینده ولی فقیه در اداره کل نیز ضمن گرامی داشت این هفته، به وضعیت حجاب در گذشته پرداخت و گفت: در اسلام حجاب جزو احکام ثانویه است و در ایران حجاب و عفت قبل از ورود اسلام به کشور وجود داشته و آثار و بقایای این امر را می توان به صورت کاملا مشهود در آثار به جای مانده از گذشتگان مشاهده کرد.

در ادامه بانوان اداره کل به بیان نظرات، دیدگاه ها و دغدغه های خود پرداختند و در انتها از همکاران خانم با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :