پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - در شورای هماهنگي اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان قم: علی نظري تکریم، هادي رنجبر معارفه شد.
بازدید : 761 17 مرداد 1394 ساعت 13:5 شماره :36784

در شورای هماهنگي اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان قم: علی نظري تکریم، هادي رنجبر معارفه شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان قم، سيدمحمدتقي سجادي مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري استان، روز چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگي كه در حضور معاون برنامه ريزي و پشتيباني سازمان جنگلها، مراتع و آبخيزداري كشور، نماينده ولي فقيه در سازمان جهادكشاورزي استان و رئيس سازمان جهادكشاورزي برگزار شد، هادي رنجبر را به عنوان معاون جديد برنامه ريزي و پشتيباني معرفی کرد.

سيد محمدتقي سجادي ضمن قدرداني از زحمات شایسته علی نظري گفت: ايشان در طول دوران خدمت در منابع طبيعي با تمام همت و تلاش، مجموعه نيروي انساني را اداره كرد و اكنون بعد از 33 سال خدمت در نظام جمهوري اسلامي به مسند بازنشستگي قايل شد.

مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري استان در ادامه با اشاره به اينكه، مجموعه منابع طبيعي از مجموعه هاي حاكميتي است و كاركردن در آن با فشار زيادي همراه است گفت: تحمل فشارها تنها در صورتي امكان پذير است كه جايگاه پرسنلي همكاران ارتقا يابد و اين با پيگيري همكاران معاونت برنامه ريزي رخ خواهد داد.

ايشان با يكي خواندن مجموعه منابع طبيعي و جهادكشاورزي اظهار اميدواري كرد: هادي رنجبر كه پيش از اين، در جهادكشاورزي استان مشغول به فعاليت بوده، بتواند منشا اثرات بيشتر و ماثرتري براي اين اداره كل گردد. 

 
 
 
 
 
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :